ЗДО №4, ”Ромашка”, Жашків
Жашківський район, Черкаська область

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДУ

Заклад дошкільної освіти розташований в типовій двоповерховій будівлі. Проектна потужність закладу  складає 97 місць (5 дошкільних і 1 ясельні  групи). Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 10.5-годинним режимом роботи. У даний час функціонує 5 дошкільних груп і 1 ясельні – 118 дітей.

Загальна площа території закладу 0.97 га. Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований  майданчик із зеленими насадженнями, на  яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання. На території закладу  для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят  естетично оформлені квітники,  висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.

Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення дошкільного закладу мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, будівля підключена до централізованої системи та каналізування, горячою проточною водою заклад забезпечений від електроводонагрівачів, що встановлені в приміщенні харчоблоку та  пральні. Опалення закладу від індивідуальної котельні. 

В закладі дошкільної освіти є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування.  До послуг дітей цікаві освітньо-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

Cтворені умови для підвищення професійного рівня та самоосвіти педагогів, методичний кабінет забезпечений навчально-методичною літературою з грифом МОНУ;  технічними засобами навчання. Педагоги мають можливість знайомитися з цими виданнями в електронному вигляді.

Облаштовано місце для роботи практичного психолога, логопеда, музичного керівника.

В музичній залі є сучасні технічні засоби навчання: музичний центр,  колонка до флешки, проектор, екран портативний,  магнітофон, дитячі музичні інструменти. Обладнано спортивний  куточок у  музичному  залі, де є необхідний спортивний інвентар. Окрім того, у кожній групі створені та наповнені необхідним обладнанням та атрибутами для рухливих ігор центри рухової активності.

Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності придбані різні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий, настільний.

Медичний кабінет складається з кабінету прийому та ізолятора на два ліжка. Медичне обслуговуваня в закладі здійснює  сестра медична старша. Кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів але  потребує  доукомплектації.

Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним обладнанням: електромясорубка, 2 електроплити на шість комфорок, електроводонагрівач, холодильники с морозильними камерами.

Педагоги мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання:  2 ноутбуками з підключенням до інтернет мережі, Wi-Fi, 2 магнітофонами, 1 кольоровим принтерами, сканером, телевізором,  1 проектором, DVD.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу дошкільної освіти на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі  кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування закладу дошкільної освіти є кошти: міського бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, батьків або осіб, які їх заміняють, добровільні пожертвування і цільові внески фізичних і юридичних осіб.  

 

Логін: *

Пароль: *